Angst is veranderd in moed

Dit getuigenis komt van een vrouw in Pakistan die Arab Vision’s Women in the Bible in het Urdu heeft bekeken.

Ik ben opgegroeid met het gevoel verloren te zijn en heb altijd getwijfeld aan de waarde van mijn leven. Op mijn 25e kreeg ik te maken met mislukkingen waardoor ik me depressief en geïsoleerd ging voelen.

Op een avond keek ik zomaar naar Women in the Bible. Ik werd geraakt door te zien hoe God vrouwen ook liefheeft en dat Hij ons heeft uitverkoren. Ik besloot Hem een kans te geven. Ik sloeg de Bijbel open en las over Gods onvoorwaardelijke liefde en er veranderde iets in mij. Langzamerhand begon ik dagelijks te bidden, zelfs als ik niet zoveel zin in had.

Na verloop van tijd ervaarde ik een rust die ik nooit eerder had gekend. Ik vergaf degenen die mij pijn hadden gedaan, inclusief mezelf. Mijn relaties met familie en vrienden verbeterden naarmate ik geduld en compassie leerde.

Ik begon ook kinderen in mijn buurt te helpen, en dat gaf me een doel. Elke ochtend herinner ik mezelf eraan dat Gods plan groter is dan mijn angsten. Vandaag ben ik zelfverzekerder en hoopvol en twijfel ik niet voortdurend aan mezelf. Mijn geloof heeft me zo versterkt, dat had ik nooit kunnen bedenken. Onlangs ben ik een bedrijfje begonnen, vertrouwend op Gods leiding. Elke uitdaging voelt nu als een kans.

Ik heb geleerd meer te luisteren dan te spreken. Gebed is mijn toevluchtsoord geworden tijdens stress. Ik vier de kleine overwinningen ook al ben ik niet perfect. Mijn hart staat open voor liefde en vriendelijkheid. God heeft mijn angst omgezet in moed. Het leven heeft weer betekenis en ik wil anderen inspireren Hem te vertrouwen. Ik ben dankbaar voor elk moment, wetende dat ik nooit alleen ben. Mijn reis heeft me geleerd dat geloof echt genezing kan brengen.

🔍